Авто з США та Канади

Компанія LevelUp привезе Вам автомобіль з Канади і США.

Ми підберемо авто на страхових аукціонах, детально перевіримо його стан і історію, викупимо і  доставимо в Україну, проведемо митне оформлення, сертифікацію, ремонтно-відновлювальні роботи.

Ви отримуєте обраний Вами автомобіль повністю готовим до експлуатації, з повним пакетом документів, необхідних для постановки на облік в МРЕВ. При потребі наші спеціалісти проведуть технічне обслуговування, встановлять додаткове обладнання, нададуть послуги детейлінга.

Наш майданчик для продажу авто надає вам можливість наживо оглянути авто перед купівлею, провести тест-драйв. Надаємо послугу обміну автомобіля трейд ін або візьмемо ваше авто під реалізацію.

Нижче Ви можете побачити всі наші проекти. Це всі авто, що ми привезли в Україну для наших замовників. Ми спеціально надаємо світлини автомобілів безпосередньо з аукціонів або ж з порту завантаження, щоб зламати стереотип, про тотально знищені автомобілі з США. Ви на власні очі можете переконатись, що ми уникаємо авто з сильними пошкодженнями. Ну а за процесом відновлення можна слідкувати в наших соцмережах.

Проекти - Авто з США

Авто з США і Канади

Адреса: Україна, м. Львів, вул. Пасічна 154

email: anton.levelup.lviv@gmail.com

тел.: +380965304123
        +380672828862

Автостудія

Адреса: м.Львів, вул. В.Великого 2б

email:

тел.: +380666640150

Автологістика

Адреса: Україна, м. Львів, вул. Пасічна 154

email: anton.levelup.lviv@gmail.com

тел.: +380965304123